Office 365

Co je Office 365?

Microsoft Office 365 je sada aplikací a cloudových služeb pro zvýšení produktivity firemních zákazníků (existují však i plány pro domácnosti a jednotlivce). Na rozdíl od klasického kancelářského balíku a serverových systémů je nabízena formou předplatného a zákazník tak má k dispozici stále nejnovější verze.
Základními prvky Office 365 jsou následující aplikace a služby, které si můžete objednat samostatně i v rámci výhodnějších balíčků.
Exchange Online - kompletní řešení pro vaši elektronickou poštu. Obsahuje e-mailové schránky na vlastní doméně s prostorem 50 GB pro každého uživatele, kvalitním antispamem, sdíleným kalendářem a dalšími nástroji pro spolupráci.
OneDrive - cloudové úložiště pro vaše soubory. Nabízí 1 TB úložiště pro každého uživatele, možnosti sdílení a synchronizace s více zařízeními.
Kancelářský balík MS Office - kompletní sada známých aplikací pro instalaci na váš počítač - Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote (+ Access a Publisher) vždy v nejnovější verzi.
Sharepoint - systém pro tvorbu především intranetových aplikací a systémů. Ve své nejjednodušší formě lze využít jako úložiště dokumentů pro celý váš tým.
Vyberte si vhodný plán

V jakých situacích mi Office 365 pomůže?

Proč využít Office 365? Naši zákazníci nejčastěji volí Office 365 pro řešení následujících situací:

Hledám řešení pro firemní e-maily.

Exchange Online je velmi kvalitní systém pro e-maily na vlastní doméně. Nabízí mnoho funkcionalit a razantně zjednoduší nastavování e-mailových klientů.

Potřebuji cloudové úložiště, které umožní spolupráci více lidí.

OneDrive umožní ukládat důležité soubory do cloudu buď přímo z MS Office, nebo synchronizací celé složky souborů na disku. Tyto soubory pak můžete jednoduše sdílet s ostatními uživateli v organizaci i mimo ni. V Sharepointu můžete vytvářet knihovny souborů s pokročilejší kontrolou přístupu k souborům.

Chci mít pořádek v licencích na MS Office.

Licence na kancelářský balík MS Office je jednoznačně nejjednodušší spravovat v rámci Office 365. Vyhnete se dohledávání krabičkových a OEM verzí k jednotlivým počítačům. Licence je vázána na konkrétního uživatele a je velmi jednoduché ji převést na jiného, zrušit nebo dokoupit další. To také znamená, že je jedno, zda uživatel používá operační systém Windows nebo Mac OS - licence je vždy stejná. Navíc každý uživatel může v rámci předplatného nainstalovat kancelářský balík až na 5 svých zařízení - jednoduše tak licenčně pokryjete uživatele, kteří používají stolní PC v práci, na cestách notebook a pracují třeba i z domova na svém osobním PC a samozřejmě i na mobilních zařízeních - vše pokryjete jednou licencí.

Jakou roli v Office 365 hraje společnost Lynt?

Lynt services s.r.o. je oficiálním stříbrným Microsoft Partnerem pro Cloudová řešení pro malé a střední firmy.

Jsme tak přeprodejcem a implementátorem řešení Office 365. Naší rolí je pomáhat zákazníkům s výběrem a zajištění licence, nastavením služby i rozšiřováním jejich businessu.
Licence standardně poskytujeme v rámci programu CSP (Microsoft Cloud Solution Provider) ve spolupráci se společností TechData - naše firma tak službu fakturuje přímo zákazníkovi a vyřeší si nezbytnou administrativu. Výhodou jsou širší možnosti ve fakturaci - není problém například čtvrtletní fakturace - a flexibilitě ve změnách předplatného - jsme schopni provádět změny na měsíční bázi.
Máte dotazy k Office 365? Chcete vyzkoušet trial verzi? Nebo už máte zájem o konkrétní plán? Ozvěte se nám.